MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun’un 3 üncü maddesi uyarınca, Mustafa ÇELEBİ (“Cyc Ajans”) ile ilgili tanıtıcı bilgilerin tümü, sitemizin “Hakkımızda” başlıklı bölümünde güncel şekilde yer almaktadır. Cyc Ajans olarak hedefimiz; web tabanlı yazılım çözümleri ve dijital pazarlama hizmetleri alanında işletmelere en optimum şartlar ile destek olmaktır. Satış Sözleşmemiz, Kullanım Koşullarımızın da bir bölümünü oluşturur. Cyc Ajans’tan web tabanlı yazılım çözümleri ve dijital pazarlama hizmetleri alanında hizmet satın alımı gerçekleştirerek, Kullanım Koşullarını, Satış Sözleşmesi hükümlerini ve Gizlilik Beyanını okuduğunuzu, anladığınızı ve içeriklerini aynen kabul etmiş sayılacağınızı belirtir, satış politikası ve/veya sözleşme hükümlerinin aksine bir talebinizin ya da şikayetinizin olması durumunda, herhangi satın alma işlemi gerçekleştirmeden ve siparişinizi onaylamadan önce, iletişim sayfalarımızı ziyaret etmenizi ve bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Sitemizden hizmet satın alınarak, işbu Sözleşme hükümlerine bağlı olduğunuzu kabul etmektesiniz. Dolayısı ile sitemizden hizmet satın aldığınızda, hizmetlerimiz ile ilgili tüm sürece, prosedürlere ve işlemlere aşağıda yer alan Sözleşme hükümlerinin aynen uygulanacağını önemle belirtiriz.


Ayrıca, hizmeti satın alarak; hizmeti satın almadan önce; a) firmamız ile ilgili gerekli tüm bilgileri ve iletişim adreslerini b) Satın aldığınız bilete ve hizmete ilişkin tüm özellikleri ve ayrıca tüm vergiler dahil toplam hizmet fiyatını ve varsa tüm ek masrafları c) Ödeme, teslimat, ifaya ilişkin bilgileri ve şikayetlere ilişkin sözleşmede düzenlenen çözüm yöntemlerini d) uyuşmazlık konusunda başvurularınızı Tüketici Mahkemesine veya Tüketici Hakem Heyetine yapabileceğinize dair sözleşmesel bilgileri e) Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15-ğ ve 15-h maddelerine istinaden cayma hakkınızın olmadığını ve neticeten sözleşmede düzenlenen tüm hükümleri bildiğinizi yazılı olarak kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz. Siparişlerinizi onaylamadan önce, sizlerden onayınız kapsamında, yazılı şekilde ön bilgilendirme onayı alındığını ve ön bilgilendirme onayının işbu Sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olduğunu ayrıca ve önemle vurgularız. İlaveten, işbu sözleşme ve ön onay ile “hizmet satın alma siparişinizin onaylanması durumunda ödeme yükümlülüğü altına gireceğiniz” konusunda açık ve anlaşılır şekilde bilgilendirildiğinizi de önemle bilmenizi isteriz.


Sözleşme Kapsamı

Satın alınan hizmet karşılığında Cyc Ajans’nin sunacağı Hizmet(Dijital pazarlama Kampanya yönetimi, web tabanlı yazılım çözümleri) kapsamında Cyc Ajans aşağıda belirtilen koşulları yerine getirmeyi taahhüt eder.


Cyc Ajans Müşteri için teklifte belirtilen hizmet bedelinin karşılığı olan bütçe çerçevesinde Google Arama Ağı ve/veya Google Görüntülü Reklam Ağında ve/veya Facebook ve/veya diğer dijital reklam mecralarında reklam sağlanmasını ve/veya web yazılımı hizmeti sağlamayı taahhüt eder.

Cyc Ajans Müşteri’nin anahtar kelimeleri, reklam metinleri, reklam görselleri, diğer Kampanya özelliklerinin Google Ads Qualified Professional sertifikalı bir personel tarafından yönetilmesi ve iyileştirilmesi işlemlerini yapmayı taahhüt eder.

Cyc Ajans ilgili Müşteri’nin internet sayfalarıyla ilgili reklam istatistiklerinin ve yönetim panelinin Müşteri tarafından belirlenecek temsilciye iletilmesi işlemini de kabul ve taahhüt eder.

Cyc Ajans Müşteri’nin reklam Kampanyası için e-posta ve telefon ile teknik destek vermeyi taahhüt eder. Müşteri, Cyc Ajans ofisinde gerçekleşmek kaydı ile aylık toplantılar talep edebilir.

Müşteri satın aldığı reklam bütçesini istediği anahtar kelimeler, istediği ürün/hizmet grubu için istediği ziyaretçi başı maliyet teklifi ve istediği günlük bütçe ile kullanabilir. Kampanya hazırlandığı zaman bu rakamlar reklam uzmanımız tarafından optimum yarar sağlayacak şekilde belirlenecektir. İstenildiği zaman kolayca değiştirilebilir.

Müşteri kendisine sunulan yönetim paneli ya da e-posta/telefon desteğini kullanarak Kampanyalarında değişiklik talebinde bulunabilir.

Kampanya çerçevesinde elde edilebilecek ziyaretçi sayıları arasında bütçe ve tekliflerle orantılı bir artış/azalma olabilir. Reklamın yayında kalma süresi belirlenen günlük bütçe ile ilgilidir. Harcanmayan bütçeler bir sonraki güne aktarılmaktadır. Reklamlarla ilgili tüm teknik dinamikler Google, Facebook ve Instagramın Global olarak belirlediği ve sağladığı teknolojilerle uyumludur.

Reklam konumları ve reklamlardan sağlanan trafik belirlenen tekliflere, rekabete ve kalite puanına bağlı olarak dönemsel olarak değişebilir.

Reklamlarınız için özel Akıllı Fiyatlandırma teknolojisi kullanılır. Bu sayede gerçek maliyetiniz her zaman teklif ettiğiniz ziyaretçi başı maliyetinden daha düşük olur.

Reklamlarınız için yapılan sahte/geçersiz tıklamalar Google’ın özel teknolojisi ile filtrelenir ve ücretlendirilmez.

Müşteri, mevcut bütçesi sona erdikten sonra ya da henüz bitmeden dilediği zaman yeni bütçe satın alabilir.

Sözleşme dahilinde aşağıdaki hizmetler ücretsiz olarak verilecektir:

7/24 E-posta Desteği

Özel Müşteri Temsilcisi

Telefon Desteği

Cyc Ajans Ofisinde Toplantı Desteği

Gelişmiş Özellikli Görüntülü Reklam Hedefleme

Geri Dönüşüm Takibi ve Optimizasyonu

Akıllı Fiyatlandırma

Stratejik Tekliflendirme

Negatif Kelime Çalışmaları

Negatif Yerleşim Çalışmaları

Otomatik Teklif Stratejileri

Geçersiz Tıklama Filtreleme Teknolojisi

Periyodik Analiz & Optimizasyon

Rekabet Analizi

Mobil Cihaz Reklamları

Anahtar Kelime Planlayıcı

Reklam Önizleme Aracı

Yerleşim Hedefleme Aracı

Web Sitesi Performans Analizi

Web Sitesi Mobil Uyumluluk Testi

SEO Danışmanlığı

Eğitim Videoları & Dokümanları